Darmowa wysyłka
tiktok instagram youtube

O nas

design team

ONKRON jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji uchwytów i stojaków do telewizorów, monitorów i innych urządzeń elektronicznych i AGD.

Główne obszary zainteresowania:

Ergonomia miejsca pracy - stacje robocze, uchwyty biurkowe itp.
Uchwyty i stojaki do telewizorów, monitorów i urządzeń gospodarstwa domowego
Profesjonalne rozwiązania dla projektów instalacyjnych o dowolnej złożoności
Właścicielem marki jest BM Global Group Corp. z siedzibą w Dallas, TX, oraz europejskimi biurami w Niemczech, Włoszech i Wielkiej Brytanii, a także oddziałami w Chinach i Kenii.advantages

Produkty ONKRON można znaleźć w sklepach na całym świecie i online na wszystkich głównych rynkach. Szczególną uwagę poświęcamy sektorowi korporacyjnemu, w którym uchwyty ONKRON zdobyły zaufanie i są używane w różnych dziedzinach, od szkół i uniwersytetów po duże biura, siłownie i agencje rządowe.

ONKRON posiada własne zakłady produkcyjne w Chinach, które wykonują następujące operacje:

tłoczenie, gięcie, spawanie i cięcie stali;
malowanie części;
produkcja elementów plastikowych i silikonowych,
i wreszcie montaż produktów końcowych przy użyciu systemu przenośników.
Pozwala nam to realizować duże zamówienia, zapewniać lepszą obsługę klienta, utrzymywać ścisłą kontrolę jakości i nadążać za wymaganiami i wyzwaniami szybko zmieniającego się globalnego rynku.

Posiadamy zespół wewnętrznych projektantów i inżynierów pracujących w oddziałach w USA i Chinach, a także współpracujemy ze współczesnymi studiami projektowymi we Włoszech i Niemczech, co pozwala nam na ciekawe rozwiązania konstrukcyjne i nowoczesny design.

Wszystkie produkty przechodzą dwuetapowy proces testowania, zarówno przy użyciu specjalnego oprogramowania inżynieryjnego, jak i na miejscu w naszych lokalizacjach testowych.

OnKron products - about us