Darmowa wysyłka
tiktok instagram youtube
Dzień Świętego Patryka 2023 z ONKRON

Dzień Świętego Patryka 2023 z ONKRON

Dzień Świętego Patryka 2023 z ONKRON

W związku ze zbliżającym się Dniem Świętego Patryka, ONKRON pragnie złożyć serdeczne życzenia wszystkim, którzy świętują tę radosną okazję. Mamy nadzieję, że ten dzień przyniesie szczęście i odnowioną nadzieję, a świętowanie będzie bezpieczne i odpowiedzialne.

Aby wprowadzić się w świąteczny nastrój, zalecamy obejrzenie niektórych z najlepszych irlandzkich filmów. Dwa z naszych ulubionych filmów to "Sing Street" i "Once", które przeniosą cię do serca Irlandii i sprawią, że poczujesz się zainspirowany.

Sing Street (2016) to muzyczny komediodramat osadzony w Dublinie lat 80., opowiadający historię nastoletniego chłopca, który zakłada zespół, by zaimponować dziewczynie. Film zawiera fantastyczną ścieżkę dźwiękową z oryginalnymi piosenkami, które sprawią, że będziesz stukać nogami i śpiewać.

Z kolei Once (2007) to romans opowiadający o związku ulicznego muzyka z Dublina i czeskiej imigrantki. Film znany jest z pięknej muzyki skomponowanej i wykonanej przez dwóch głównych aktorów.

Skonfiguruj swój telewizor za pomocą jednego z naszych wysokiej jakości rozwiązań montażowych, aby w pełni cieszyć się tymi filmami. Niezależnie od tego, czy wolisz uchwyt stały, obrotowy czy o regulowanej wysokości, ONKRON ma dla Ciebie idealny produkt.

Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Świętego Patryka i mamy nadzieję, że spędzisz wspaniały czas świętując z najbliższymi. Sláinte!