Darmowa wysyłka
tiktok instagram youtube
TS1881-eLift nigdy nie rezygnuje z komfortu

TS1881-eLift nigdy nie rezygnuje z komfortu

TS1881-eLift nigdy nie rezygnuje z komfortu

Przedstawiamy ONKRON Motorized TV Lift TS1881-eLift - najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto chce cieszyć się komfortem oglądania bez uszczerbku dla stylu. Dzięki eleganckiemu wzornictwu i najnowocześniejszym funkcjom, ten zmotoryzowany podnośnik telewizyjny jest idealny zarówno do użytku domowego, jak i biurowego.

TS1881-eLift został zaprojektowany tak, aby wyeliminować kłopoty związane z regulacją wysokości telewizora. Dzięki w pełni zautomatyzowanemu systemowi regulacji wysokości, ten podnośnik telewizyjny ułatwia podnoszenie lub opuszczanie ekranu do idealnego poziomu oglądania. A dzięki bezprzewodowemu pilotowi zdalnego sterowania można regulować wysokość telewizora z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

TS1881-eLift posiada również szereg akcesoriów, które można dodać do stojaka, aby uczynić go jeszcze bardziej wszechstronnym. Od dodatkowych półek i designerskich kółek po mechanizm przechylania i uchwyty montażowe listwy zasilającej - ten podnośnik do telewizora można dostosować do własnych potrzeb.

Dzięki eleganckiemu wzornictwu i zaawansowanym funkcjom, ONKRON Motorized TV Lift TS1881 jest idealnym dodatkiem do każdego domu lub biura. Dlaczego więc zadowalać się czymś gorszym? Zainwestuj w TS1881-eLift już dziś i doświadcz najwyższego komfortu i wygody.

Kupuj historię