Darmowa wysyłka
tiktok instagram youtube
Letnie nowości wydawnicze ONKRON

Letnie nowości wydawnicze ONKRON

Letnie nowości wydawnicze ONKRON

Poznaj nowe produkty ONKRON zaprojektowane z myślą o poprawie jakości życia!

TS1351R
TS1351R to w pełni funkcjonalny kompaktowy stojak pod telewizor. W porównaniu do mobilnego wózka TS1351, główną cechą tego stojaka jest możliwość przełączenia ekranu w tryb portretowy bez konieczności ponownej instalacji. Oglądaj pionowe filmy, zdjęcia, wyświetlaj reklamy swoim klientom - wszystko jest możliwe jednym ruchem. Solidna półka została zaprojektowana tak, aby pomieścić cały dodatkowy sprzęt, którego potrzebujesz. Stojak telewizyjny jest również bezpieczny: gumowane kółka z mechanizmem blokującym nie uszkodzą żadnej podłogi, a wózek będzie stał nieruchomo na nierównej podłodze. Odpowiedni dla ekranów o przekątnej do 65" i wadze do 45 kg.
TS1551R
Kolejny mobilny stojak pod telewizor, który umożliwia błyskawiczne przełączenie ekranu w tryb portretowy. Jest on większy od modelu 1351R, co czyni go idealną opcją do strefy obsługi klienta, biura lub niewielkiej witryny sklepowej w centrum handlowym. Wózek pod telewizor jest stabilny dzięki szerokiej, solidnej podstawie, która zapewnia również miejsce na dodatkowy sprzęt. Stojak TS1551R jest wyposażony w półkę, a jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca, możesz dokupić kolejną. Stojak telewizyjny jest kompatybilny z 75-calowymi telewizorami o wadze do 45 kg (99 funtów).

A2N

Każdy użytkownik mini-PC wie, jak ważny jest kompaktowy rozmiar urządzenia. Rozmiar ten ma jednak swoje zalety i wady. Zaletą jest to, że nie zajmuje dużo miejsca i jest poręczny do zabrania ze sobą. Wada ujawnia się podczas stacjonarnego użytkowania, ponieważ bardzo łatwo jest upuścić mini-PC na podłogę, a na dodatek kable psują estetykę wystroju wnętrza. Uchwyt adaptera A2N mini-PC został zaprojektowany specjalnie w celu rozwiązania tych problemów. Dzięki temu uchwytowi można łatwo zainstalować urządzenie za panelem VESA monitora, kolumną uchwytu lub stojaka, lub po prostu pod biurkiem.

Dodatkowo, dwa modele uchwytów ściennych - FM6 i TM6 - otrzymały dużą aktualizację, dzięki której są jeszcze bardziej funkcjonalne i wygodne w użyciu. Te uchwyty ścienne różnią się od swoich poprzednich wersji tym, że mogą teraz obsługiwać ekrany o większych rozmiarach. Ponadto, poziomica i paski zwalniające systemu Click'n'Pull zostały zaktualizowane. Poziomica jest teraz wyposażona w przewód, dzięki czemu można równomiernie wiercić otwory, a po instalacji uchwytu Twoja skrzynka z narzędziami zyska nowe narzędzie! Paski nie tylko zmieniły się wizualnie, ale także otrzymały nacięcia, które można ukryć za telewizorem po instalacji.